PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
ALP Hala ZIMA 2016/2017
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala 2016/2017
Zapisy HALA 2016/2017
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda ALP
KONTAKT
Galeria
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2016
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2015/16
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2015
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2014/15
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Galeria
.
ALP Hala ZIMA 2013/14
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala jesień 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Orlik 2013
Terminarz
Tabela - jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - lato
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - wiosna
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala wiosna 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP - Superliga Open
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP - Liga Amator
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP Hala jesień 2012
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play
.
ALP Orlik 2012
Tabela - Jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play

nazwisko imię punkty
Fedan Sebastian (DentAR Rzeszów) 99
Marynowski Piotr (DentAR Rzeszów) 98
Ferenc Dominik (Kadra Narodowa Tyczyn) 88
Lachowski Piotr (Bryk Kraczkowa) 81
Wnęk Marek (Bryk Kraczkowa) 77
Woś Rafał (Geokart-Int. Rzeszów) 71
Ślączka Witold (Kadra Narodowa Tyczyn) 70
Opoń Norbert (Geokart-Int. Rzeszów) 65
Buda Tomasz (SKP Strażak Rzeszów) 58
Kucharzyk Michał (Geokart-Int. Rzeszów) 49
Barłowski Andrzej (Bryk Kraczkowa) 45
Pluta Rafał (Dekor Rzeszów) 45
Tesznar Tomasz (SKP Strażak Rzeszów) 43
Gwazdacz Dawid (Kadra Narodowa Tyczyn) 42
Kadłubkiewicz Artur (SPAR Rzeszów) 42
Kuta Adam (SKP Strażak Rzeszów) 42
Grzebień Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 41
Latusek Łukasz (DentAR Rzeszów) 41
Osiniak Jakub (SPAR Rzeszów) 39
Micał Maciej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 37
Skała Andrzej (KS Emeryci Rzeszów) 37
Jaśkiewicz Michał (SPAR Rzeszów) 36
Surowiec Maciej (KS Emeryci Rzeszów) 36
Pasternak Paweł (Bryk Kraczkowa) 35
Polny Przemysław (Dekor Rzeszów) 34
Stybak Aleksander (Dekor Rzeszów) 33
Adamski Radosław (DentAR Rzeszów) 32
Kaplita Przemysław (Kadra Narodowa Tyczyn) 31
Kopyto Kamil (Geokart-Int. Rzeszów) 30
Wrona Adrian (Kadra Narodowa Tyczyn) 30
Fara Daniel (SPAR Rzeszów) 29
Mijalny Arkadiusz (SPAR Rzeszów) 29
Polak Klaudiusz (SPAR Rzeszów) 28
Marczydło Jacek (Dekor Rzeszów) 25
Paszek Andrzej (SKP Strażak Rzeszów) 25
Szajna Robert (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 25
Furniotis Tomasz (Bryk Kraczkowa) 24
Janik Łukasz (Kadra Narodowa Tyczyn) 24
Florek Robert (SKP Strażak Rzeszów) 23
Rembisz Jan (Conti Rzeszów) 23
Nizioł Maciej (Geokart-Int. Rzeszów) 22
Stręczek Tomasz (KS Emeryci Rzeszów) 22
Wilkoń Tomasz (SPAR Rzeszów) 22
Bekas Dariusz (Geokart-Int. Rzeszów) 20
Jaroch Dariusz (SKP Strażak Rzeszów) 20
Dawidziak Marcin (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 19
Różalski Michał (SPAR Rzeszów) 19
Stefan Jakub (Dekor Rzeszów) 18
Bryk Witold (Bryk Kraczkowa) 17
Mazurek Konrad (Conti Rzeszów) 17
Micał Krzysztof (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 17
Wesół Damian (Geokart-Int. Rzeszów) 17
Dziadura Ryszard (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 16
Niemiec Piotr (KS Emeryci Rzeszów) 15
Płonka Tomasz (DentAR Rzeszów) 15
Gajdek Dominik (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 14
Rzeźnik Paweł (DentAR Rzeszów) 14
Marcisz Bogusław (Conti Rzeszów) 13
Dworak Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 12
Gątarski Łukasz (SKP Strażak Rzeszów) 12
Klepacki Bartosz (SKP Strażak Rzeszów) 12
Okruch Łukasz (Bryk Kraczkowa) 11
Wilk Piotr (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 11
Błotni Andrzej (SKP Strażak Rzeszów) 9
Chrzan Łukasz (SPAR Rzeszów) 9
Frączek Sławomir (KS Emeryci Rzeszów) 9
Grzesiak Rafał (DentAR Rzeszów) 9
Sajdak Maciej (KS Emeryci Rzeszów) 9
Samko Wojciech (SKP Strażak Rzeszów) 9
Ślączka Dawid (Dekor Rzeszów) 9
Wilk Mariusz (Dekor Rzeszów) 9
Ozibko Bartosz (SKP Strażak Rzeszów) 8
Kurc Łukasz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 7
Pleśniak Rafał (Bryk Kraczkowa) 7
Sawicki Tomasz (Conti Rzeszów) 7
Droździel Michał (Conti Rzeszów) 6
Karwowski Michael (Geokart-Int. Rzeszów) 6
Lech Krystian (Conti Rzeszów) 6
Mocha Krzysztof (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 6
Porada Maciej (KS Emeryci Rzeszów) 6
Kisiołek Janusz (Conti Rzeszów) 5
Kogut Michał (SPAR Rzeszów) 5
Kraska Marek (SKP Strażak Rzeszów) 5
Niedziałek Wojciech (SKP Strażak Rzeszów) 5
Paluch Maciej (SPAR Rzeszów) 5
Pasierb Tomasz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 5
Sitek Dawid (Kadra Narodowa Tyczyn) 5
Grzebień Kamil (KS Emeryci Rzeszów) 4
Grzesik Bartosz (Geokart-Int. Rzeszów) 4
Polny Łukasz (Dekor Rzeszów) 4
Radomski Piotr (SKP Strażak Rzeszów) 4
Sowa Łukasz (Geokart-Int. Rzeszów) 4
Stefaniak Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 4
Wolak Paweł (SKP Strażak Rzeszów) 4
Babiarz Bartłomiej (Kadra Narodowa Tyczyn) 3
Bekierski Grzegorz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 3
Błaziak Marcin (Geokart-Int. Rzeszów) 3
Kalinowski Krzysztof (SKP Strażak Rzeszów) 3
Lasek Jacek (Conti Rzeszów) 3
Maca Łukasz (Dekor Rzeszów) 3
Polny Roman (Dekor Rzeszów) 3
Porada Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 3
Rak Grzegorz (Geokart-Int. Rzeszów) 3
Stepaniak Kamil (DentAR Rzeszów) 3
Szałankiewicz Mateusz (SKP Strażak Rzeszów) 3
Tarnolicki Witold (SKP Strażak Rzeszów) 3
Lech Damian (Conti Rzeszów) 2
Urban Grzegorz (KS Emeryci Rzeszów) 2
Bosek Waldemar (Conti Rzeszów) 1
Giebułtowicz Grzegorz (Conti Rzeszów) 1

Wystepy ALP strzelec ALP MEDIA O ALP HALA - MIŁOCIN LINKI
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek