PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
ALP Hala ZIMA 2016/2017
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala 2016/2017
Zapisy HALA 2016/2017
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda ALP
KONTAKT
Galeria
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2016
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2015/16
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2015
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2014/15
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Galeria
.
ALP Hala ZIMA 2013/14
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala jesień 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Orlik 2013
Terminarz
Tabela - jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - lato
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - wiosna
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala wiosna 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP - Superliga Open
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP - Liga Amator
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP Hala jesień 2012
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play
.
ALP Orlik 2012
Tabela - Jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play

nazwisko imię bramki
Grzebień Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 18
Wnęk Marek (Bryk Kraczkowa) 18
Wiśniewski Adrian (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 17
Osiniak Jakub (SPAR Rzeszów) 16
Czerkowicz Jacek (spoRest Rzeszów) 15
Rela Marcin (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 14
Kadłubkiewicz Artur (SPAR Rzeszów) 13
Cisło Artur (Vita-Fruit Rzeszów) 12
Barłowski Andrzej (Bryk Kraczkowa) 11
Bekierski Grzegorz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 10
Dubaj Paweł (WF Tatra Tyczyn) 10
Fornal Bartłomiej (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 10
Tomczyk Sylwester (WF Tatra Tyczyn) 10
Wruszak Bartłomiej (WF Tatra Tyczyn) 9
Furniotis Tomasz (Bryk Kraczkowa) 8
Bogacki Marcin (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 7
Bryk Witold (Bryk Kraczkowa) 7
Cisło Dominik (Vita-Fruit Rzeszów) 7
Dworak Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 7
Jasiński Marcin (SZiK Tyczyn) 7
Skała Andrzej (KS Emeryci Rzeszów) 7
Janik Łukasz (O$KA Team Tyczyn) 6
Kurc Łukasz (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 6
Najda Krzysztof (SZiK Tyczyn) 6
Nowak Piotr (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 6
Podolski Marcin (spoRest Rzeszów) 6
Wróbel Dawid (O$KA Team Tyczyn) 6
Fara Daniel (spoRest Rzeszów) 5
Jaśkiewicz Michał (SPAR Rzeszów) 5
Kołodziej Damian (SZiK Tyczyn) 5
Micał Krzysztof (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 5
Micał Maciej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 5
Mocha Krzysztof (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 5
Dawidziak Marcin (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 4
Kalamat Piotr (WF Tatra Tyczyn) 4
Lachowski Piotr (Bryk Kraczkowa) 4
Lech Karol (SPAR Rzeszów) 4
Lubaś Mateusz (spoRest Rzeszów) 4
Paluch Maciej (SPAR Rzeszów) 4
Porada Marcin (KS Emeryci Rzeszów) 4
Smoleń Filip (spoRest Rzeszów) 4
Stefaniak Paweł (KS Emeryci Rzeszów) 4
Szajna Robert (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 4
Bartoń Tomasz (Bryk Kraczkowa) 3
Mikos Bartosz (spoRest Rzeszów) 3
Pałka Daniel (spoRest Rzeszów) 3
Polaniecki Bartosz (WF Tatra Tyczyn) 3
Śliż Mateusz (O$KA Team Tyczyn) 3
Ślusarczyk Sebastian (Vita-Fruit Rzeszów) 3
Szpindor Jacek (SZiK Tyczyn) 3
Dorotniak Mateusz (WF Tatra Tyczyn) 2
Fedor Bartłomiej (O$KA Team Tyczyn) 2
Grzebyk Paweł (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 2
Jakubiec Marek (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 2
Paśko Piotr (Vita-Fruit Rzeszów) 2
Pleśniak Rafał (Bryk Kraczkowa) 2
Rejnert Krzysztof (O$KA Team Tyczyn) 2
Rybka Mateusz (Vita-Fruit Rzeszów) 2
Ślusarczyk Amadeusz (Vita-Fruit Rzeszów) 2
Sowa Marcin (Vita-Fruit Rzeszów) 2
Starzewski Sebastian (spoRest Rzeszów) 2
Sworst Paweł (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 2
Szpiech Patryk (O$KA Team Tyczyn) 2
Wilkoń Tomasz (SPAR Rzeszów) 2
Biskup Adrian (WF Tatra Tyczyn) 1
Brzosko Maksymilian (SZiK Tyczyn) 1
Chrzan Łukasz (SPAR Rzeszów) 1
Cieplik Sylwester (WF Tatra Tyczyn) 1
Data Sylwester (SZiK Tyczyn) 1
Dec Jakub (Bryk Kraczkowa) 1
Filipski Janusz (Bryk Kraczkowa) 1
Fornal Arkadiusz (O$KA Team Tyczyn) 1
Fornal Mateusz (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 1
Gwiżdż Bartosz (spoRest Rzeszów) 1
Jakubowski Piotr (Bryk Kraczkowa) 1
Karwowski Michael (Vita-Fruit Rzeszów) 1
Knurek Szymon (WF Tatra Tyczyn) 1
Maciechowski Łukasz (spoRest Rzeszów) 1
Maciechowski Paweł (spoRest Rzeszów) 1
Matuła Kamil (Vita-Fruit Rzeszów) 1
Mucha Maciej (Bać-Pol S.A. Rzeszów) 1
Okruch Łukasz (Bryk Kraczkowa) 1
Ostrowski Radosław (Bryk Kraczkowa) 1
Pasternak Krzysztof (SPAR Rzeszów) 1
Pelc Albert (O$KA Team Tyczyn) 1
Polak Klaudiusz (SPAR Rzeszów) 1
Rzepka Daniel (Vita-Fruit Rzeszów) 1
Sajdak Maciej (KS Emeryci Rzeszów) 1
Skoczylas Marcin (O$KA Team Tyczyn) 1
Surowiec Maciej (KS Emeryci Rzeszów) 1
Tereszkiewicz Kamil (O$KA Team Tyczyn) 1
Urban Grzegorz (KS Emeryci Rzeszów) 1
Wiśniewski Mateusz (MotoCar-MotoQuad Rzeszów) 1
Witek Marcin (O$KA Team Tyczyn) 1
Wróbel Sebastian (O$KA Team Tyczyn) 1

Wystepy ALP strzelec ALP MEDIA O ALP HALA - MIŁOCIN LINKI
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek