PLAS ALP

AKTUALNOŚCI
ALP Hala ZIMA 2016/2017
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala 2016/2017
Zapisy HALA 2016/2017
Formularz zgłoszenia
Karta zawodników
Giełda ALP
KONTAKT
Galeria
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2016
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2015/16
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
.
.
ALP Hala WIOSNA 2015
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala ZIMA 2014/15
Terminarz
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Galeria
.
ALP Hala ZIMA 2013/14
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala jesień 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Orlik 2013
Terminarz
Tabela - jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - lato
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
Tabela - wiosna
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP Hala wiosna 2013
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
.
ALP - Superliga Open
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP - Liga Amator
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
ALP Hala jesień 2012
Mecze
Tabela
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play
.
ALP Orlik 2012
Tabela - Jesień
Mecze
Strzelec
Bramkarz
Zawodnik
Fair Play

nazwisko imię punkty
Kmieć Marek (Per La Vita Rzeszów) 54
Grzebień Paweł (Emeryci Rzeszów) 52
Surowiec Maciej (Emeryci Rzeszów) 48
Sroka Grzegorz (Oldboje Zaczernie) 46
Szeliga Szymon (Oldboje Zaczernie) 44
Zubiak Łukasz (Per La Vita Rzeszów) 36
Droździel Michał (Conti Rzeszów) 33
Sroka Maciej (Oldboje Zaczernie) 33
Pieczykolan Łukasz (Per La Vita Rzeszów) 31
Górak Mateusz (Oldboje Zaczernie) 27
Frączek Sławomir (Emeryci Rzeszów) 24
Janiec Wojciech (Conti Rzeszów) 24
Wiatr Mateusz (Conti Rzeszów) 22
Marcisz Bogusław (Conti Rzeszów) 20
Rusin Patryk (Oldboje Zaczernie) 20
Stręczek Tomasz (Emeryci Rzeszów) 20
Frączek Jakub (Emeryci Rzeszów) 16
Kazimierowicz Kamil (Emeryci Rzeszów) 15
Kiełbasa Łukasz (Per La Vita Rzeszów) 15
Blicharz Tomasz (Oldboje Zaczernie) 14
Granda Łukasz (Per La Vita Rzeszów) 14
Rembisz Jan (Conti Rzeszów) 14
Porada Maciej (Emeryci Rzeszów) 13
Dworak Marcin (Emeryci Rzeszów) 12
Armatowicz Paul (Per La Vita Rzeszów) 10
Lasek Jacek (Conti Rzeszów) 10
Sobań Tomasz (Per La Vita Rzeszów) 10
Żelazowski Paweł (Conti Rzeszów) 10
Sobczyk Łukasz (Oldboje Zaczernie) 9
Szeliga Krzysztof (Oldboje Zaczernie) 9
Stolarz Łukasz (Conti Rzeszów) 8
Buda Piotr (Per La Vita Rzeszów) 6
Kloc Wiesław (Oldboje Zaczernie) 6
Mazurek Dariusz (Per La Vita Rzeszów) 5
Granda Artur (Per La Vita Rzeszów) 4
Grzebień Kamil (Emeryci Rzeszów) 4
Polański Damian (Per La Vita Rzeszów) 4
Szlachta Piotr (Emeryci Rzeszów) 4
Urban Grzegorz (Emeryci Rzeszów) 4
Kloc Stanisław (Oldboje Zaczernie) 3
Cieśla Grzegorz (Oldboje Zaczernie) 2

Wystepy ALP strzelec ALP MEDIA O ALP HALA - MIŁOCIN LINKI
Żadna część serwisu nie może być wykorzystana bez zgody autora Copyright (c) ALP Biros Marek